Dneska bylo vedro, tak jsme zorganizovali vodní olympiádu. Jen málokomu se podařilo zůstat aspoň částečně suchý!
  • 11.5.2012
letní tábor skautů ze Sepekova, Chyšek a Nadějkova, 1. - 14. července 2012
  • červenec 2012
Brigáda nebyla skautská akce, ale někteří skauti tu pomáhali. Šlo úpravu farské zahrady: odkorňování kmenů na lavičky a prolézačky, sázení keřů, vytváření ohniště atd. Další brigády byly a ještě budou.
Mnohem víc fotek najdete na adrese fotodohnalova.rajce.idnes.cz.
2 komentáře
  • 12.5.2012
První schůzka roku 2012. Hra na ptáčky a sbírání hrášku do zobáčků :P
  • 7.1.2012
  • léto
  • letos v květnu
V neděli 28. dubna jsme se vydali na výpravu podél Smutné. Sešlo se nás 16, ze sepekovské i nadějkovské části oddílu. Prošli jsme Řeháčkovinu a pak jsme šli po proudu Smutné až k rybníku Chobot a odtud do Sepekova na farskou zahradu. Cesta (a Bádžo) nás vedla různorodým terénem - lesem, přes louky, pod větvemi, přes větve a kmeny, do svahů, ze svahů, přes potok, po silnici, kolem mlýnů atd. V cíli na farské zahradě jsme si pak opekli buřty, chleba i těstové hady a také jsme si zazpívali.
  • 28.4.2019
V sobotu jsme se zúčastnili městské hry Mafie v Českých Budějovicích. Málem jsme nejeli, ale na poslední chvíli se uvolnila místa a tak Áďa rychle sestavila mafiánský tým a v pátek po schůzce jsme ještě zjišťovali potřebné souřadnice. Sobotní dopoledne jsme, za mírného deště, strávili hledáním informací po starém městě a nakonec jsme jako první odhalili úkryt mafiánské Růžové knihy. Pro podvečerní hru jsme byli zařazeni do rodiny Cosinovců. Pašovali jsme zboží, okrádali se, hlídali našeho Dona a Doňu a najímali zabijáky na členy ostatních mafiánských rodin a policie. Naše rodina skončila na druhém místě. Večer jsme hráli deskovky a v neděli dopoledne jeli domů. Moc jsme si to užili :-)
Fotky - od Anežka, Ádi a PinkB-teamu
  • únor až březen
  • leden 2000 až leden 2010
Dnes jsme si promítli po schůzce v kinobaru pár skautských filmů, nebo třeba reportáží z Jamboree a fotek či Raďylovo časosběrů z tábora. Přijelo i pár sepekovských a moc jsme si to užili, po filmech jsme hráli ještě nějaké hry a pak v kinobaru přespali. Ráno jsme si dali snídani a šlo se domů. Všichni jsme si to moc užili a někdy zopakujem. ♡
  • 4.1.2019
Na dnešní schůzce se děti vypravily do temné dimenze temného pána Hádi a ještě temnějšího pána Xi-Xaa a s mojí pomocí a Raďylovo pomocí v podobě lucerniček procházely temným labyrintem a hledaly tam míčky, kterými zkrášlovaly stavby. Ty po nich totiž temný pán chtěl, jinak by z dimenze nevyšel nikdo živý. Naštěstí to ale zvládly a z dimenze se dostaly. :D
Áďa
  • 14.12.2018
Tenhle rok jsme se zase vypravili za tři krále obcházet Nadějkov a objíždět okolní vsi jako Brtec, Vratišov a Modlíkov, bylo nás sice méně, ale i tak jsme vybrali dost peněz na Charitu Milevsko a užili si i spoustu zábavy. :)
  • zima 2018/2019
Naše oblíbená vánoční hra - hoď šestku, oblékni si bundu, šálu, rukavice a čepici a sněz příborem co nejvíc čokolády než hodí šestku někdo další!
  • zima 2018/2019
Program na tuto strašidelnou schůzku připravila Lea. Nejdřív se upíři zahrabávali do listí, aby na ně nedopadlo světlo, pak se všechny skupinky vystřídaly v roli vícehlavého psa, následovala noční upírská hra už za tmy a nakonec stezka odvahy...
  • 2.11.2018
Tato akce byla setkáním skautů a skautek z jihočeského kraje, která se konala v kempu Zvůle u Jindřichova Hradce.
fotil Háďa
  • září 2018
  • červenec 2018
  • 29.6.2018
  • 22.6.2018
Tento výlet připravila Adélka. Vyjely jsme z Nadějkova, v Sepekově a Milevsku se přidali ostatní. Celkem nás bylo jen sedm, ale stejně jsme si to užili :-) V Petrovicích jsme se zastavili na zmrzlinu, pak jsme dojeli na místo našeho loňského tábořiště, kde jsme strávili delší dobu u rybníka a v rybníce. Pak jsme ještě jeli k rozhledně u Kuníčku.
  • červen 2018