Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

skautnadejkov

Mafie 16. 3. 2019

59 fotek únor až březen - zobrazení
V sobotu jsme se zúčastnili městské hry Mafie v Českých Budějovicích. Málem jsme nejeli, ale na poslední chvíli se uvolnila místa a tak Áďa rychle sestavila mafiánský tým a v pátek po schůzce jsme ještě zjišťovali potřebné souřadnice. Sobotní dopoledne jsme, za mírného deště, strávili hledáním informací po starém městě a nakonec jsme jako první odhalili úkryt mafiánské Růžové knihy. Pro podvečerní hru jsme byli zařazeni do rodiny Cosinovců. Pašovali jsme zboží, okrádali se, hlídali našeho Dona a Doňu a najímali zabijáky na členy ostatních mafiánských rodin a policie. Naše rodina skončila na druhém místě. Večer jsme hráli deskovky a v neděli dopoledne jeli domů. Moc jsme si to užili :-)
Fotky - od Anežka, Ádi a PinkB-teamu

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron