Název

Popis

Víkend 14. až 16. listopadu jsme strávili v Českých Budějovicích na skautské základně Valcha. Tentokrát jsme měli výpravu společnou nejen s chyšeckými, ale i sepekovskými skauty, takže nás bylo docela hodně - 16 dětí a 7 vedoucích. Výpravu provázelo pátrání po ztracených obrazech malíře Emila Patlamatly - polovina dětí představovala detektivy, kteří se snažili obrazy vypátrat a předat městské galerii, druhá polovina pašeráky, kteří také pátrali po obrazech, ale pro překupníky kradeného umění. Nechyběl průzkum starého města s mapou ani noční hra (i když v tomto ročním období lze noční hry hrát už od půl páté odpoledne :-)). Nakonec byly obrazy nalezeny. Detektivům se podařilo do galerie doručit 12 obrazů a pašerákům prodat 14 obrazů panu Inkognitu Hrabalsonovi, takže hra dopadla mírně ve prospěch pašeráků. Nějaké zlaté čokoládové mince ale nakonec získali všichni. Na závěr jsme uspořádali výstavu obrazů a každý k nim mohl napsat, co si myslí, že na nich je.

Období

• 16 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Olympus FE3010,X895

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat